Anger Squad [A.SQ] - polska korporacja null-sec pvp

SQ
Anger Squad is recruting Polish speaking players. If you can’t read text belowe we are not a corporation you are looking for ;]

Hej! Jesteśmy ekipą pvp żyjącą w null-secu i poszukującą nowych graczy do wspólnych flot. Jako część sojuszu Trigger Happy zamieszkujemy własny kawałek kosmosu w regionie Tribute.

Wierzymy w motto naszego sojuszu - “EVE jest takie jakim je tworzysz. Wydokuj i baw się dobrze.” Mając to na uwadze poszukujemy graczy umiejących zadbać o siebie przynajmniej w podstawowym zakresie i posiadających podstawowe skille do pvp.

Wymagamy kilku rzeczy:

  • Przynajmniej 10mil skill pointów.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (do udziału we flotach sojuszowych).
  • Mikrofon oraz dostęp do TS-a/Mumbla/Discorda.
  • Dystans do siebie i świata oraz poczucie humoru.

Jako sojusz zapewniamy dostęp do całej palety możliwości zarobkowych dostępnych w null-secu. Od anomalek i eksploracji po kopanie moon-ów i reakcje/produkcje.

Kontaktujcie się z Heron50Cadelanne, Cpt Mintaa lub Tigran Leghart jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu ;]

Kanał in-game: AS Publiczny

Discord: Anger Squad

Killboard: zKill A.SQ

Rekrutacja trwa, szukamy ludzie do wspólnych flot w null-sec ;] Nie jesteśmy elitą i ty też nie musisz. Dołącz do wspólnej zabawy.

Rekrutacja ciągle trwa, zapraszamy wszystkich chcących spróbować życia w null-secu. Jeśli chcesz zobaczyć jak żyje się w sojuszu poza głównymi power blocami to jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy też powracających graczy szukających nowego miejsca dla siebie.

Tak właściwie to nie mam dziś nic do powiedzenia ale stwierdziłem, że można by odświeżyć temat. Dalej latamy i rekrutujemy. Nawiązaliśmy kontakt z korporacją z WH. Latamy na wspólne flotki, czasem zarabiamy, ogólnie dobra zabawa ;] Można też czasem zobaczyć nas na twichu naszych kolegów: Mario S0L i MerlinWR

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.