Ritual. Nowa polska korporacja PVP/FW w Local Is Primary

logo

Cześć. Szukam pilotów do wspólnego PVP.

Co proponuję?

Korporacja jest w FW (Amarr) także na co dzień zawsze na miejscu jest content.

Można latać na plexy, łatwo znaleźć walki solo, mały roam, polowanie w low lub null, ess-y, Pochven, są też floty aliansowe i frakcyjne.
A z czasem się zobaczy, ja chciałbym zorganizować ekipę do dropienia blopsów i generalnie jestem otwarty na każdą akcję PVP.

Korporacja jest w sojuszu Local Is Primary, który pewnie znasz. To największy sojusz FW i świetni PVPerzy (4-te miejsce w ostatniej edycji AT).
Dzięki temu możesz szlifować swoje umiejętności wśród graczy PVP na najwyższym poziomie.

Dla kogo jest ta korporacja?

Jeśli tak jak ja czasem masz tylko godzinę czy dwie na granie i nie lubisz poświęcać tego czasu na krabienie czy masowe F1, za to szukasz prawdziwego PVP kiedy zalogujesz, to może być dobry fit dla Ciebie.

A ogólnie jeśli lubisz FW i/lub generalnie PVP.

:heavy_multiplication_x:

Jakie są wymagania?

Szukam normalnych, wyluzowanych ludzi o zainteresowaniach jw.

Twoja postać musi mieć minimum 8 mill SP - wymagania sojuszu.

Jakie są obowiązki?

Ogólne założenie jest takie, że ja niczego od Ciebie nie wymagam i Ty niczego ode mnie nie wymagasz, jeśli obaj mamy ochotę zrobić coś razem to to robimy, poza tym nic nie musisz i ja też nie.
Grasz kiedy chcesz i jak chcesz i ja też.

Nie ma wymagań ilości flot, stratop-ów itp.
Tax 0%.

:heavy_multiplication_x:

Jak aplikować?

Zajrzyj na channel ingame

Ritual.

lub wyślij maila do

Maro Polo

Umówimy się na discorda, otrzymasz linka, pogadamy chwilę i wtedy aplikujesz w grze.

Rekrutacja otwarta.

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.