Anger Squad [A.SQ] - polska korporacja pvp

SQ
Anger Squad is recruting Polish speaking players. If you can’t read text belowe we are not a corporation you are looking for ;]

Hej! Jesteśmy ekipą pvp żyjącą w wh i poszukującą nowych graczy do wspólnej gry.

Wierzymy w motto - “EVE jest takie jakim je tworzysz. Wydokuj i baw się dobrze.” Mając to na uwadze poszukujemy graczy którzy chcą zrobić coś więcej niż zarabianie co raz więcej isk/h.

Wymagamy kilku rzeczy:

  • Aktywności oraz chęci do gry.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (nie jest to konieczne jednak znajomość angielskiego pomaga.).
  • Mikrofon oraz dostęp do TS-a/Mumbla/Discorda.
  • Dystans do siebie i świata oraz poczucie humoru.

Jako korporacja zapewniamy dostęp do całej palety możliwości zarobkowych dostępnych w WH oraz oferujemy pomoc dla nowych graczy. Nie musisz umieć zbyt wiele ważne byś miał chęć się uczyć.

Kontaktujcie się z Cpt Mintaa lub Tigran Leghart jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu ;]

Kanał in-game: AS Publiczny

Discord: Anger Squad

Killboard: zKill A.SQ

Rekrutacja trwa, szukamy ludzie do wspólnych flot w null-sec ;] Nie jesteśmy elitą i ty też nie musisz. Dołącz do wspólnej zabawy.

Rekrutacja ciągle trwa, zapraszamy wszystkich chcących spróbować życia w null-secu. Jeśli chcesz zobaczyć jak żyje się w sojuszu poza głównymi power blocami to jest to miejsce dla Ciebie. Zapraszamy też powracających graczy szukających nowego miejsca dla siebie.

Tak właściwie to nie mam dziś nic do powiedzenia ale stwierdziłem, że można by odświeżyć temat. Dalej latamy i rekrutujemy. Nawiązaliśmy kontakt z korporacją z WH. Latamy na wspólne flotki, czasem zarabiamy, ogólnie dobra zabawa ;] Można też czasem zobaczyć nas na twichu naszych kolegów: Mario S0L i MerlinWR

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.