Romania Renegades. [RR.] recruteaza

(Kire Osaki) #1

Cine suntem :
Cea mai veche corporație românească, stabilită în 0.0 (nullsec) căutăm piloți atât experimentați, cât și începători dornici de toate tipurile de acțiune.

Ce oferim :
O atmosferă matură, cu piloți experimentați dornici să ajute, un loc pe care să îl numiți acasă și unde să vă distrați. Ca să fac o lista, iată :

• SOV-space în nullsec
  • PvP în toate formele, atât în grupuri mici (roaming) cât și în flote mari, apărând spațiul nostru și atacând alte zone
  • full SRP (ship replacement program)
  • logistică organizată
  • flote zilnice cu Fleet Commander-i experimentați
  • suport pentru PVE, industrie și planetary interaction

Ce căutăm :
Dacă doriți să învățați sau doar să vă distrați, să aveți cu cine povesti despre orice, cerințele noastre sunt simple :

• să fiți activ,
  • să participați la activitățile corporației și ale alianței,
  • să antrenați skillurile cerute pentru a zbura navele din doctrine,
  • să creați un API-key full, și să instalați TeamSpeak & Mumble pentru a comunica
    și cel mai important,
  • să vreți să faceți parte din familia noastră!

Dacă sună bine, contactați-ne în joc (mail) sau intrați pur și simplu în canalul nostru public : “RR. Public” (fără ghilimele evident) și discutați cu orice membru al RR este acolo :slight_smile:
Și dacă democrația în război înseamnă HAOS, noi l-am inventat, doar pentru a râde după aceea! There will be HAOS…

(Kire Osaki) #2

still here

(Kire Osaki) #3

Recrutam încă

(OsirisShi) #4

Up Up inca suntem in viata si dam din buci !!

(Mira MoonChild) #5

Super Corp! The oldest romanian corp in EVE!

(General BloodRain) #6

go RR

(Iron Thrasher) #7

Salut,

Sunt nou in joc… si as vrea sa vin si eu la voi in Corp :slight_smile: se mai poate ?

Multumesc.

(Kire Osaki) #8

Tot aici suntem :slight_smile:

(Thorus Cropilar) #9

am revenit in joc si am uitat tot, se poate? :smiley:

(tigiboy1) #10

Am revenit dupa mult timp in joc se mai poate da join ?

(Kire Osaki) #11

Se poate, sigur, contacteaza-ne pe canalul nostru public din joc

(Alexyas Adryan Drakos) #12

buna ,am jucat si eu acum vreo 7 ani si am observat ca s a facut ftp chiar daca doar limitat sunt curios daca ati mai avea locuri libere ,nu prea am ajuns departe ca mio placut doar partea economica a jocului si am si asa multe de invatat ,mineri acceptati :)) ?

(Logan X-Force) #13

Salut , is in cautare de o corporatie noua si as vrea sa stiu daca mai recrutati , si daca se poate as fi interesat sa vin la voi in corporatie . Ieri am facut aplicatie la o corporatie SSD Something Something Darkside din aceeasi alianta cu voi dar am dat de anuntul vostru chiar acum pe forum si as prefera sa vin la voi daca se poate .

(system) #14

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.