Romania Renegades. [RR.] recruteaza

Cine suntem :
Cea mai veche corporație românească, stabilită în 0.0 (nullsec) căutăm piloți atât experimentați, cât și începători dornici de toate tipurile de acțiune.

Ce oferim :
O atmosferă matură, cu piloți experimentați dornici să ajute, un loc pe care să îl numiți acasă și unde să vă distrați. Ca să fac o lista, iată :

  • SOV-space în nullsec
  • PvP în toate formele, atât în grupuri mici (roaming) cât și în flote mari, apărând spațiul nostru și atacând alte zone
  • full SRP (ship replacement program)
  • logistică organizată
  • flote zilnice cu Fleet Commander-i experimentați
  • suport pentru PVE, industrie și planetary interaction

Ce căutăm :
Dacă doriți să învățați sau doar să vă distrați, să aveți cu cine povesti despre orice, cerințele noastre sunt simple :

  • să fiți activ,
  • să participați la activitățile corporației și ale alianței,
  • să antrenați skillurile cerute pentru a zbura navele din doctrine,
  • să creați un API-key full, și să instalați TeamSpeak & Mumble pentru a comunica
    și cel mai important,
  • să vreți să faceți parte din familia noastră!

Dacă sună bine, contactați-ne în joc (mail) sau intrați pur și simplu în canalul nostru public : “RR. Public” (fără ghilimele evident) și discutați cu orice membru al RR este acolo :slight_smile:
Și dacă democrația în război înseamnă HAOS, noi l-am inventat, doar pentru a râde după aceea! There will be HAOS…

1 Like

still here

Recrutam încă

Up Up inca suntem in viata si dam din buci !!

Super Corp! The oldest romanian corp in EVE!

go RR

Salut,

Sunt nou in joc… si as vrea sa vin si eu la voi in Corp :slight_smile: se mai poate ?

Multumesc.

Tot aici suntem :slight_smile:

am revenit in joc si am uitat tot, se poate? :smiley:

Am revenit dupa mult timp in joc se mai poate da join ?

Se poate, sigur, contacteaza-ne pe canalul nostru public din joc

buna ,am jucat si eu acum vreo 7 ani si am observat ca s a facut ftp chiar daca doar limitat sunt curios daca ati mai avea locuri libere ,nu prea am ajuns departe ca mio placut doar partea economica a jocului si am si asa multe de invatat ,mineri acceptati :)) ?

Salut , is in cautare de o corporatie noua si as vrea sa stiu daca mai recrutati , si daca se poate as fi interesat sa vin la voi in corporatie . Ieri am facut aplicatie la o corporatie SSD Something Something Darkside din aceeasi alianta cu voi dar am dat de anuntul vostru chiar acum pe forum si as prefera sa vin la voi daca se poate .

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.