CBC Interstellar polska korporacja rekrutuje

Nasza korporacja jest częścią sojuszu Goonswarm Federation (GSF), wielkiej, świetnie zorganizowanej, liczącej tysiące ludzi, społeczności multigamingowej, filaru Imperium (koalicji znanej dawniej jako CFC). Zamieszkujemy tereny Delve, krainę mlekiem i miodem płynącą, usianą cytadelami i dobrem wszelakim.

Dajemy Ci dostęp do wszystkich form aktywności jakie EVE Online ma do zaoferowania, epickich bitew w każdej skali, od tych wielkich, zmieniających mapę polityczną EVE, poprzez starcia w ramach elitarnych grup specjalnego przeznaczenia, do naszych korporacyjnych wypraw w poszukiwaniu guza, wszystko to objęte programem zwrotu kosztów wywołanych chwalebną śmiercią w kuli ognia.

Jeśli jesteś pacyfistą, brzydzisz się strzelaniem do innych, masz zacięcie przemysłowo-wydobywcze i EVE jest dla Ciebie grą przede wszystkim ekonomiczną znajdziesz u nas szerokie perspektywy rozwoju i ogromny rynek zbytu dla swoich produktów.

Czego wymagamy od rekrutów:

Minimum 5 milionów skill pointów (jeśli masz mniej, możesz nas przekonać że i tak się nadajesz),
pełnego API, obecności na TSie i chęci grania wspólnie z nami.
Zapraszamy na nasz kanał rekrutacyjny w grze “CBC Rekrutacja”, gdzie możecie porozmawiać z jednym z rekruterów i dowiedzieć się więcej.

We are still open :slight_smile:

Dalej żyjemy i rekrutujemy.