CBC Interstellar polska korporacja rekrutuje


(Karydran Dran) #1

Nasza korporacja jest częścią sojuszu Goonswarm Federation (GSF), wielkiej, świetnie zorganizowanej, liczącej tysiące ludzi, społeczności multigamingowej, filaru Imperium (koalicji znanej dawniej jako CFC). Zamieszkujemy tereny Delve, krainę mlekiem i miodem płynącą, usianą cytadelami i dobrem wszelakim.

Dajemy Ci dostęp do wszystkich form aktywności jakie EVE Online ma do zaoferowania, epickich bitew w każdej skali, od tych wielkich, zmieniających mapę polityczną EVE, poprzez starcia w ramach elitarnych grup specjalnego przeznaczenia, do naszych korporacyjnych wypraw w poszukiwaniu guza, wszystko to objęte programem zwrotu kosztów wywołanych chwalebną śmiercią w kuli ognia.

Jeśli jesteś pacyfistą, brzydzisz się strzelaniem do innych, masz zacięcie przemysłowo-wydobywcze i EVE jest dla Ciebie grą przede wszystkim ekonomiczną znajdziesz u nas szerokie perspektywy rozwoju i ogromny rynek zbytu dla swoich produktów.

Czego wymagamy od rekrutów:

Minimum 5 milionów skill pointów (jeśli masz mniej, możesz nas przekonać że i tak się nadajesz),
pełnego API, obecności na TSie i chęci grania wspólnie z nami.
Zapraszamy na nasz kanał rekrutacyjny w grze “CBC Rekrutacja”, gdzie możecie porozmawiać z jednym z rekruterów i dowiedzieć się więcej.