Caut conationali (romanian only)!

Salutare ,

Recent m-am decis sa creez un nou cont de Eve Online, respectiv o noua corporatie. Aceasta se axeaza in principiu pe activitati de tip PvE si este localizata in imperiu (highsec) . Datorita slujbei, timpul nu imi mai permite alt stil de joc . Personal am sa ma ocup in joc cu mineritul, explorare si misiuni de nivelul 4 si poate ocazional mici aventuri in j-space (gauri de vierme) .
Sunt un jucator mai vechi si am o vasta experienta in acest joc.
Nu impun nimanui un anume stil de joc. Fiecare este liber sa faca ceea ce doreste, sa “savureze” jocul pt ceea ce este el, nu cer decat bun simt. Cat despre mine, am specificat mai sus la ce voi fi limitat in joc. Scopul acestei corporatii este mai mult socializarea , eu personal sunt satul sa vorbest tot timpul numai in engleza fie in text sau vocal.
Daca te afli intr-o corporatie de tip NPC sau intr-una in care nu te simti in apele tale, imi poti trimite un mail in joc cu cateva detalii despre tine, daca esti interesat.

Bafta in Eve si sa ai o zi buna !

1 Like

:romania:

1 Like

Salut.
Si eu am revenit in EVE dupa o lunga pauza de vreo …9ani :slight_smile:
Caracterul meu ingame este “SKR3CH 69” (Amarr) si inca imi fittez nava pt inceput …
Ma poti gasi totodata ca si “ropeus#2312” - pe Discord ( caci intre timp vad ca “TeamSpeak 3” -ul deja este OLD TIME …
Bafta .

:romania:

:romania:

:romania:

:romania:

:romania:

Closed at OP’s polite request.