🇺🇦 Корпорація "Бешкетники" шукає сміливих пілотів!

Увага, капсулери Нового Едему!

Ви готові відправитися у захоплюючу подорож, наповнену епічними боями, прибутковими можливостями та товариським духом? Не шукайте далі, адже корпорація “Бешкетники” шукає саме таких сміливих пілотів, як ви, для приєднання до наших лав у безмежному всесвіті EVE Online!

Хто ми?
Ми - динамічна та амбіційна корпорація заснована в області NullSec, сповнена бажання відчути смак PVP-боїв та стягнути податки перемоги. Корпорація “Бешкетники” стоїть на передовій всесвіту, готова завойовувати нові горизонти та вирізати своє ім’я в зірках.

Чому обрати “Бешкетників”?

:rocket: Вибуховий PVP-контент: Готуйтеся до адреналіну, під час нападів, тактичних бойових таборів, флотських сутичок та запеклих полювань. Будучи учасником “Бешкетників”, ви зануритеся у серце битви, вдосконалюючи свої навички та проливаючи розруху на наших ворогів.

:pick: Нескінченні можливості PVE: Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу спокою копальні, азарту боротьби з радістю, захвату сканування чи витонченості збирання газу, ми пропонуємо широкий спектр PVE-занять. Ви зможете зануритися у ці пригоди як самотужки, так і разом з нашим досвідченим флотом, забезпечуючи безмежні можливості для зростання та прибутку.

:earth_africa: Дух спільноти: Приєднання до “Бешкетників” означає стати цінним членом українського альянсу “UA Fleets”. Наша злагоджена спільнота створює живе соціальне середовище, де ви можете брати участь в жвавих розмовах, брати участь в захоплюючих подіях, отримувати допомогу від досвідчених пілотів, користуватися нашою власною логістикою та активним торговим центром.

:moneybag: Фінансова свобода: Попрощайтеся з важкими платежами за оренду! “Бешкетники” пропонують життя в нулях без оплати ренти, що дозволить вам зосередитися на тому, що є дійсно важливим: завойовуванні простору та збору всіх можливих нагород.

Кого ми шукаємо?

:sparkles: Навички та досвід: Ми високо цінуємо пілотів з мінімум 5 мільйонами навичкових очків, що гарантує наявність принаймні однієї вивченої професії для комфортного життя в NullSec. Ми цінуємо пілотів, які прагнуть до постійного вдосконалення та завжди готові випробувати свої можливості.

:crossed_swords: Жага до PVP: Якщо виклик битви розпалює в вас вогонь, то ви той пілот, якого ми шукаємо. Бажання брати участь у захоплюючих PVP-зустрічах та сприяти нашій колективній силі - це якості, які ми особливо цінуємо.

Приєднуйтесь до корпорації “Бешкетники” вже сьогодні та станьте частиною елітної групи пілотів, призначених залишити свій слід на галактичних просторах. Ваша подорож до слави та багатства починається прямо тут!

Щоб подати заявку або отримати більше інформації, відвідайте наш канал з рекрутингом (Beshketnyky Recruitment) у грі або зв’яжіться безпосередньо з Otto Mendelssohn.

Літайте безстрашно, пілоти!

Не очень похоже на русский язык для подфорума с названием “Форумы на русском языке”, но важнее несколько иное.


В корпорации целых два чара (цео и его альт), но при этом очередные завлекания в стиле МЫ ПРЕДЛАГАЕМ. Какие МЫ?
Все озвученное предлагает альянс, в котором, что делает ситуацию еще комичнее, есть корпорация с похожим для моего русского уха названием - хайдамаки, и которая тоже на этом же форуме пытается рекрутировать людей. Зачем нужна ваша (твоя) квази-корпорация, в таком случае? Что предлагает она кроме альтернативного тикера?

Дуже дякую за вашу цікавість до “Бешкетників”

З радістю відповім - корпорація “Бешкетники” здебільшого орієнтована на пілотів-початківців, що включає в себе: допомогу в різних аспектах, навчальні ПВП та ПВЕ флоти, а також певна система компенсів.

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.