Polski PvEvP corp szuka początkujących oraz doświadczonych graczy

Jesteś tutaj nowy? Nie możesz odnaleźć się w grze? Stan konta jest coraz gorszy, a Ty nawet nie wiesz co skillować? Chętnie przyjmiemy Cię do naszej grupy i pomożemy wystartować o ile tylko masz pewność, że życie w WH jest tym, co sprawia Ci przyjemność płynącą z gry.

Co możemy Ci zaoferować?

Pomoc w układaniu skill planu - po wstąpieniu do korporacji dostaniesz swojego opiekuna, wspólnie ustalicie czego szukasz w EVE. Pamiętaj: chcemy byś był efektywny w tym, co robisz! To obopólna korzyść, dla Ciebie i dla naszej grupy. - Wiedzę - z nami poznasz mechanikę gry. Zaczniemy od rzeczy prostych zwiększających Twoje bezpieczeństwo tak, abyś miał szanse poznać bardziej złożone tematy nie martwiąc się o utratę statku. Nauczysz się bezpiecznie latać i skutecznie walczyć. To wszystko zagwarantują szkolenia i pomoc Twojego opiekuna.

Pieniądze - mieszkamy w Pochven, dzięki temu będziesz zarabiał o wiele więcej i szybciej niż robiłeś to w Imperium. Główne źródło naszego dochodu to eksploracja i pozostałości z PVP. Dzięki dużym zarobkom nie będziesz bał się walki i ewentualnej utraty statku, pozwoli Ci to na szybki rozwój we wszelkich aspektach gry. Nikt z aktywnych graczy naszej korporacji nie kupuje PLEX’a za złotówki, Ty również możesz sfinansować swoją grę za pomocą ISKów. Możesz również liczyć na pomoc finansową na początku.

Wzorowy poziom organizacji - obowiązkowo korzystamy z zestawu Discord + mikrofon, Gwarantuje to, że żadna duża, niezaplanowana akcja Cię nie ominie. Szanujemy Twój czas. Jeżeli to my przygotowujemy poważną operację, zostaniesz o tym powiadomiony kilka dni wcześniej. Będziesz miał czas żeby się przygotować i znaleźć wolny wieczór.

Ścieżkę kariery - dołączając do naszej korporacji masz okazję stworzyć coś niemal od zera. Jeżeli tylko chcesz osiągnąć coś w ramach korporacji, to nic nie stoi na przeszkodzie, nie ma tu skostniałej struktury złożonej z graczy, którzy będą blokować Twój rozwój. W ciągu kilku miesięcy to Ty będziesz uczył nowych rekrutów podstaw gry i poprowadzisz ich do walki pod nieobecność bardziej doświadczonych kolegów.

Jest wiele innych, większych korporacji do których możesz dołączyć, ale czy ich członkowie poświęcą Ci tyle uwagi co my?

Czego od Ciebie oczekujemy?

Aktywności Nie musisz grać codziennie, wszyscy pracujemy i uczymy się wiemy, że nie zawsze można być zalogowanym. Mimo to powinieneś kontrolować swój skill plan nawet, jeżeli Cie nie ma, przed dłuższą nieobecnością warto również to zgłosić.

Zaufania Trafiając do nas dostajesz dostęp do wiedzy i zaplecza (amunicja, moduły) możesz z nich korzystać do woli, ufamy Ci i tego samego oczekujemy od Ciebie. Sprawy korporacji pozostają w naszej grupie

Zaangażowania Oprócz Twojego opiekuna każdy z graczy zawsze Ci pomoże, w zamian oczekujemy 100% skupienia na szkoleniach, uważnie słuchaj starszych kolegów. Jeżeli ktoś Ci nie pomógł bądź zachował się nieodpowiednio, nie wahaj się tego zgłosić, CEO załatwi to z delikwentem w stylu dzikiego zachodu.

Dyscypliny Jak szybko zauważysz, na naszym kanale można pośmiać się z wszystkiego i wszystkich, cenimy luźną atmosferę; wychodzimy z założenia, że gra ma być przyjemnością, a nie stresem. Jedynym wyjątkiem jest PVP, w trakcie walki wprowadzamy wojskową dyscyplinę, jesteśmy dumni z tego aspektu, szybko sam go docenisz.

Nasza oferta skierowana jest również dla bardziej doświadczonych graczy, myślę że tutaj
wystarczy opis w kilku słowach. Mieszkamy w Pochven. Zarabiasz tak jak będziesz chciał. Jesteśmy częścią międzynarodowego sojuszu Stribog Clade, ktory głownie organizuje kontent właśnie w Pochven. Mamy skromny 3% podatek, w całości przekazujemy go na Ally. Jest on wykorzystywany do SRP. Latamy flotami armorowymi, shieldowymi i nano na pełnym supporcie.

[Kontakt in-game] Za rekrutację odpowiedzialny jest Nythyx, zainteresowanych prosimy o kontakt z nim. Zapraszamy również na nasz kanał publiczny: UI PUBLIC.
Najszybciej i najłatwiej znajdziesz nasz na naszym kanale na discord: Ui Discord
Nasza strona: https://www.uselessidea.co

This topic was automatically closed 90 days after the last reply. New replies are no longer allowed.