What music are you listening today?

eve is mine… my own… my precious…

dis·re·gard
/ˌdisrəˈɡärd/
verb
pay no attention to; ignore.
“the body of evidence is too substantial to disregard”
Similar:_ ignore, take no notice of, take no account of, pay no attention/heed to

noun

  1. the action or state of disregarding or ignoring something.
    “blatant disregard for the law”

Similar: _indifference, nonobservance, inattention, … carelessness

In French:
mépris.
= contempt, disgust…

scorn
= mépris, dédain, moquerie, risée

disregard
= mépris, négligence

disdain
= dédain, mépris

contumely
= mépris
noun
ARCHAIC

  1. insolent or insulting language or treatment.
    “the Church should not be exposed to gossip and contumely”

offense
=infraction, délit, offense, crime, faute, mépris
Translation examples
infraction noun
Type of offense

Criminal Offenses

In other words, “relevant offense” is any offense triable on indictment or either way.

G. Criminalization of attempted offenses and complicity or participation in any of the offenses referred to previously


la négligence
negligence, neglect, carelessness, disregard, overlooking, dereliction

verb
négliger
neglect, overlook, disregard, …

… fail, omit, leave out

méconnaître
-ignore, disregard, fail to recognize, underrate

ne tenir aucun compte
-disregard

ne pas faire attention
-ignore, disregard, tune out, pass by

ne pas s’occuper de
-neglect, disregard


MÉPRENDRE (SE), verbe pronom.
A. − Se méprendre + prép. + subst. Se tromper dans l’appréciation de quelque chose ou de quelqu’un, en prenant une chose, une personne pour une autre. Synon. se tromper.

To err in the appreciation of something or someone, taking one thing, one person for another. Synon. be mistaken.
https://cnrtl.fr/definition/m%C3%A9prendre…

Jinjer - Pisces (live session) | Napalm Records

Isabelle Adjani - Pull marine

1 Like

You should just watch this without skipping.

#WarrenG​ #Regulate​ #Remastered

Warren G - Regulate (Official Music Video) ft. Nate Dogg

231,568,870 views • Dec 25, 2009
231M views - 11 years ago
Warren G
361K subscribers

1 Like

biedni mnisi… czlowiek chcial dobrze, a wyszlo jak zawsze… nic, pozostaje wcinanie orzeszkow i ogladanie kobiecych zapasow w innej czesci kosmosu…

What Makes John Bonham Such a Good Drummer?

13,756,189 views • Jul 13, 2017
13M views - 3 years ago
Polyphonic
816K subscribers
CC

(17:19)

#LimpBizkit #Rollin #Vevo

Limp Bizkit - Rollin’ (Official Video)

180,775,846 views • Oct 5, 2009
180M views - 11 years ago
limpbizkit
1.36M subscribers

Rage Against The Machine - Killing In The Name - 1993

62,716,637 views
62M views - 13 years ago
Raymond JE
55.9K subscribers

#KillingInTheName #RATM #RageAgainstTheMachine

Rage Against The Machine - Killing In the Name (Official Music Video)

148,973,027 views
148M views - 9 years ago
Rage Against the Machine
671K subscribers

#Freedom #RATM #RageAgainstTheMachine

Rage Against The Machine - Freedom (Official Music Video)

8,920,539 views
8.9M views - 9 years ago
CC

2 Likes

Docked in Jita music.

On loop.

1 Like

#TheWeeknd #BlindingLights

The Weeknd - Blinding Lights (Official Video)

372,493,779 views
372M views - 1 year ago
The Weeknd
22.9M subscribers
CC
https://genius.com/The-weeknd-blinding-lights-lyrics

It’s a Behemoth kind of a monday

1 Like

ja to ci powiem ziomeczku, ze gram zeby inwestowac… w ziemie, akcje, nieruchomosci, kryptowaluty… a ty?.. albo dobra nie mow, sam zgadne… zreszta co tu zgadywac, grasz po to zeby jarac blanty i sluchac tych swoich plemiennych rymowanek…

nie? dobra daj mi chwile… mam… grasz po to, zeby znalezc ta swoja wymarzona jedyna… powiem ci, ze do tego to wybrales calkowicie nieodpowiednia gre, tu predzej geja znajdziesz niz dupeczke, a co dopiero dobra a nawet normalna…

tez nie?.. to w takim razie na bank grasz dla zemsty… i powiem ci stary, ze calkowicie cie rozumiem, masz powody, niektore nie sa wcale takie blahe… jestes gotowy pograzyc siebie calkowicie, tylko zeby poczuc jej smak… myslisz ze pozwola ci cos przemycic? juz jak latales po hafno to sie osrali… a komu najchetniej wydlubalbys oczy?.. dżenet?.. Ha! juz sam dzwiek jej nazwiska cie porusza… kto by pomyslal?.. kiedys… nawet muchy bys nie skrzywdzil, a teraz wystarczy… BOOM!.. i cie nie ma… po to grasz?

no chyba nie powiesz mi, ze dla samej gry… chociaz cholera ci wie, przeciez ty masochista jestes… moze ty chcesz tak dolozyc do pieca, zeby potem nie tknac juz nigdy zadnej?.. a w planszowki, w ktore tak kochales grac z kasia i ziomami na pradze tez nie bedziesz gral?..

talk to me man… talk to me man!.. talk to me maaaaaaan…

musisz mi to powiedziec ziomeczku… musisz!.. musi byc coś na czym ci tak naprawde zalezy, chociaz w twoim przypadku zdecydowanie latwiej wymieniac, na czym ci nie zalezy… nie zalezy ci na ludziach… nie zalezy na wlasnej corce… na rodzicach… twoje wlasne zycie tez nie ma dla ciebie znaczenia, nikt komu zalezy na wlasnym zyciu nie zachowuje sie tak jak ty… a w ogole ludzkie zycie ma dla ciebie znaczenie?.. o prosze, to juz na takim etapie jestesmy… jak slodko… nie sądzę, by był jakikolwiek dreszczyk emocji, który mógłby przejść przez ludzkie serce, jak ten, który odczuwa wynalazca, gdy widzi, jak mózg rozwija się ku sukcesowi…

kiedys, ze strachu przed igla oklamywales wychowawczynie, ze byles juz szczepiony… dzisiaj grzebiesz palcem we wlasnym miesie… ciekawosc? podniecenie? wyobraznia buja mocno co?..

zostawiam blizny, co ziomeczku?.. one cie uzdrowia, wzmocnia… nie musisz juz patrzec za siebie… nie musisz juz patrzec przed siebie… tak naprawde nie musisz juz patrzec nigdzie… czujesz spokoj, prawda ziomeczku?.. pociag odjechal…

It’s only 12 hours, it will just have to do.

More white noise. For when the asshat down the hall will not get off the #$%^&& speakerphone. :smiley:

3 Likes

Mood J - NY Vibration

91,066 views • May 3, 2017
90K views - 3 years ago
OOUKFunkyOO
93.8K subscribers


At 14:18:


At 14:29:


At 14:49:

3 Likes

…and now, for something completely different…

Stéfi Celma - Maison de terre (2020)

…something that’s not from my collection of oldies. :tipping_hand_woman:t4:

1 Like

Lofi Chilled Beats - 12 Hours of DMCA Free and Copyright Free Music for Twitch Streamers

32,896 views • Oct 21, 2020
32K views - 3 months ago
TheRelaxedMovement
2.3K subscribers

1 Like

powiem Ci ziomeczku, ze latalem sobie dzisiaj beztrosko po Pochven jak zawsze, no i, w ktoryms tam momencie postanowilem przelaczyc sie na kanal kapsulkowy… wiesz, ze zawsze mialem do nich slabosc… akurat dobrze trafilem, bo trwala jakas zazarta dyskusja… niewiele rozumialem tak naprawde, bo zem tylko prosty triglavianski pilot, ale wystarczajaco zeby zrozumiec, ze sprawa tyczy sie tego co jest ludzkie a co nie jest… w ktoryms momencie slysze… skala ma znaczenie… i mysle sobie, moze w koncu jakis wspolny mianownik, wiec sie ucieszylem… ale za chwile entuzjazm opadl, bo dowiedzialem sie, ze nie jestem czlowiekiem, bo mam luski na plecach… ale nic, nie poddawalem sie, chcialem za wszelka cene sie dowiedziec dlaczego skala dla kapsulek ma takie ogromne znaczenie… i z tego co zrozumialem… jak jestes tylko kopia zapasowa, jestes ludzki… jak jestes kopia zapasowa, ktorej decyzje doprowadzily do stoczenia wielkiej bitwy, w ktorej zginely miliony, jestes ludzki ale juz mniej… a jak jestes ta sama kopia zapasowa, bedaca aktywnym czlonikiem ogromnej maszyny smierci, siejacej zniszczenia i smierc na przestrzeni dziejow, to jestes ludzki najmniej, ale wciaz ludzki… cos mi sie wydaje, ze my troche inaczej uzywamy skali, a przynajmniej do badania czlowieczenstwa i szukania go w sobie… no, a z takich ciekawostek, to Ci powiem ziomeczku, ze Ruda chyba nie poruchala tej nocy, bo od rana latala z wscieklizna pizdy i przypierdalala sie o wszystko… chyba trzeba przyjebac jej multiplazmem to sie ogarnie… a i na koniec ziomeczku, patrz jakiego jointa znalazlem… z michigan, wyczytalem gdzies niedawno, ze w tamtych stronach maja problemy z woda pitna, biedaczyska, trzeci swiat normalnie ziomeczku, a ze my zawsze calym sercem za calym trzecim swiatem to trzeba go promowac…

pamietasz nasze poczatki ziomeczku?.. jak juz nazarty byles tak witoksynami, ze moglem zaczac ryc ci banie iluzjami i klamstwami… wtedy biegales w kolko jak poparzony i wykrzykiwales tylko dwa slowa… dlaczego?! i przestan!.. a ja smialem sie glosno i odpowiadalem cieplo… to dlatego ziomeczku, ze jestes chory… ty wtedy patrzyles sie na mnie z takim zawodem, zalem i niezrozumieniem… nie wiem co sobie myslales? ze przestane? bo cie boli?.. ziomeczku, kazdego na tym swiecie cos boli… poza tym nie ma nic bardziej poteznego, niz mozliwosc decydowania o tym co druga osoba czuje, mysli i robi, wiec dlaczego mialbym przestac to robic?.. fajne tez byly akcje jak znikalem, albo udawalem, ze mnie nie ma i tylko obserwowalem jak wpadasz w panike albo w furie… jeszcze lepsze bylo, jak po takiej dluzszej przerwie wracalem do ciebie, a w twoich oczach widzialem jednoczesnie ulge i rozpacz… bardzo lubilem tez zadawac ci bol, uzywajac do tego twoich najblizszych… obdzieralem cie i deptalem to co dla ciebie wazne powoli, ale ty przeciez wiesz ze to bylo dla twojego dobra, prawda ziomeczku?.. wiesz, ze musialem to zrobic bo byles chory… dlugo sie broniles przed tym, zeby to zaakceptowac, ale w koncu sie udalo… moj ty najdrozszy chory ziomeczku…

jestes beznadziejny i nudny ziomeczku… tak mowia… i jezeli mam byc szczery to maja racje… wiesz, mi akurat to lata, ja cie akceptuje takim jakim jestes, bo jestes moim ziomeczkiem… ale oni za to placa, a skoro placa to nie chca ogladac beznadziejnego, nudnego typa, nie uwazasz ziomeczku?.. i wiesz co jeszcze mowia?.. ze jestes potworem… tak ziomeczku, nie wierzysz mi?.. ostatnio nawet nagrali film o tobie i wiesz kto gral ciebie?.. tak ziomeczku, potwor… wiesz kto jeszcze wciela sie w twoja postac w gromadzie?.. bynajmniej nie jest to nana skalski… przeciez wiesz ziomeczku, ze my wszyscy robimy to dla twojego dobra, zebys zrozumial, ze jestes chory… ale przeciez ty to juz rozumies ziomeczku, prawda?..

cos ostatnio jakos tak bardzo wstydliwy sie zrobiles ziomeczku… uciekasz wzrokiem, na dzien dobry ani czesc ani pocaluj mnie w dupe… normalnie gdybym cie dobrze nie znal to pomyslabym, ze cos kombinujesz… ale ze cos jest na rzeczy to jestem pewien… dlatego tak profilaktycznie przypomne tylko… cokolwiek bys nie chcial zrobi, gdzieklowiek bys nie chcial sie udac… to pamietaj… ja tez tam bede… bo jestes moim ziomeczkiem… moze chcialbys na koniec cos przekazac naszej wspanialej publicznosci i wszystkim zainteresowanym?.. dobrze, w takim razie jako deweloper twojej gry jestem zobligowany zrobic to za ciebie… moj ziomeczek… regularnie… i na granicy ciaglosci… pierdoli kosmicznego big brothera… zdalne nauczanie… tworzenie laleczek voodoo… cos jeszcze ziomeczku?.. a, i gejowskie zaloty tez… dobrze ziomeczku to ty sobie teraz posluchaj te swoje plemienne rymowanki i odpoczywaj, bo przeciez ty umordowany strasznnie jestes…

tyle prawdy w twoich klamstwach… wezu…

1 Like