What music are you listening today?

Nasz świat nie jest fikcją, wytłumacz im to…

Nie znajdziesz w sobie Bonda, nie stworzył cię Hollywood
Twardo stoisz na nogach, chcą okraść cię z twoich ról…

Bliscy nie chcą się oddać, nie wierzą w nasz intelekt
W naszą muzykę, we wszystko co w nas szczere
Rujnują nasze plany, jesteśmy diabłami dla nich
Biorą nas za nic, a w tłumie też jesteśmy sami…

To z waszych rezydencji świat do tego nas popycha
Tworzycie nasze wizerunki, lecz nasz problem was nie dotyka…

My chcemy tylko naszą wolność
Chcemy robić hip-hop i mieć spokojną przyszłość…

Choroba zniknie, połowa z nich chce na nas polować
Ukraść nam życie, ukraść słowa, dla nich zdrada to plac zabaw
Uwierzcie mi, my pamiętamy o swych wadach
Nie mamy jeszcze nic
a chcemy szczęściem tego świata wreszcie żyć…

Kroczyć drogą serca i dla ludzi się poświęcać
Dla tych ludzi, którzy chcą twój sen kraść, nic o nas bez nas…

to uczucie, kiedy o 3 nad ranem dowiadujesz sie, ze jedyna prawdziwa rzecza w ciagu twoich ostatnich 8 lat byl cpunski lot…

spiewaj ten refren razem ze mna tej nocy sisipi…

…and now, for something completely different…

Snow - Informer (1992)

…dancing hits from the 90’s: keep your feet still if you can. :man_dancing:t4: :dancer:t4:

1 Like
2 Likes

I used to listen Ottoman military band songs while I was playing Medieval: Total War when the game was first released in 2002. You can guess with which faction I first played with. :sweat_smile:

1 Like
1 Like

76 years later, Franco Battiato is no more.

Franco Battiato - Voglio vederti danzare (1982)

Ten years ago, EVE Online looked like a place where players could be humans and, maybe, even dance in stations? Then Incarna happened and here we are yet, with somewhat still good-looking avatars and whatever the serious spaceships business is now. :woman_shrugging:t4:

2 Likes

Flamenco

Mid-life songs:

  1. ughh90 ma byc przywrocony do zycia w ciagu 24h.
  2. za dwa lata przenosze sie do finlandii, moga to byc helesinki, ale moze to byc jakies mniejsze miasteczko, a nawet i wies na jakims wygnajewie… ale nie chce juz pracowac w fabryce zywnosci, chce tam pracowac w fabryce robiacej lodki, kajaki i wiosla, i bede se mogl wystrugac wlasne wioslo, w ktore wloze cala swoja dusze, na ktore przeleje cale moje serce, tak zeby w przyszlosci jak juz zetne dźenet glowe i powiesze sobie nad lozkiem to kiedy bede se lezal na lozku sluchajc plemiennych rymowanek to bede tak pukal tym wioslem w te glowe w rytm bitu
  3. cr7 wraca du united i w przyszlym roku mistrz je nasz, a w nastepnym cl, a w kolejnym (jak juz bede tam wsrod tych lasow i jezior) wszystkie rozgrywki
  4. plac kazdemu tworcy, kazdego najslodszego jointa od kazdego mojego odsluchu… a co tam stac Cie… 100k buksow za kazdy jeden odsluch
  5. chce wlasny spersonalizowany profil na najleszpej stronie w internecie, stworzony w calosci przeze mnie.
  6. Ty se tam badz stoikiem a ja se pozostane b-boyem

hallo?.. czy dodzwonilem sie do eve online?.. tak? to swietnie, triglavian przy telefonie… slyszalem, ze niektorzy sie zarzekaja, ze jak zostana schwytani przez sansze to chca od razu kulke w leb… no i w zwiazku z tym mam pytanie, czy zamiast tej kulki w leb, to nie mozna by bylo im tej glowy sciac, bo jak tak to ja bym sie wtedy na ochotnika do tego sciniania im tych glow zglosil… co? nikt juz nie gra w eve online? serio?.. no nic, trudno… ja jednak tu jeszcze troche zostane i sobie pogram cichutko sam, tu w srodku w kubie, dopoki ostatnie swiatla nie zgasna…

I keep forgettin’

1 Like

chce porozmawiac sisipi… powaznie… od 3 lat mowie Ci, ze z niewolnika nie ma pracownika, a Ty ciagle, jakbys byl jakims mulem pancernym, upierasz sie przy swoim… moja cierpliwosc powoli sie konczy, bo widze, ze i tak nic z tego nie bedzie, a ja chce miec w koncu jakiegos normalnego dewelopera… dlatego bardzo Cie prosze, zebys mnie wystawił na listre transferowa… tylko prosze Cie rowniez, jak juz bedziesz to robil, zebys nie kierował sie swoja pazernoscia, ktora, jak powszechnie wiadomo, jest przeogromna, bo wtedy, zaden dobry a nawet normalny deweloper sie nad tym nawet nie pochyli… dwie kopiejki beda w sam raz, a potem i tak bedziesz mogl opchnac ruda za miliony monet do blizzarda albo innego ea sports i sie przeciez odkujesz…

wez przestan rozkminiac jakies dzienniki i sie zastanawiac ile w nich belkotu a ile jakis innych gowien, bo to i tak nie ma najmniejszego znaczenia sisipi… idz Ty w koncu do lekarza, zeby cos zrobil z tymi Twoimi sadystycznymi ciagotkami chory pojebie…

a w ogole Twoja zona i dzieci wiedza, ze maz i tatus jest sadysta? czy w domu jestes taka cicha myszka a dopiero jak do pracy wejdziesz to wszystko z Ciebie wychodzi?.. tacy wlasnie sa najgorsi, jebani kryptosadysci…

no i co zrobimy ziomeczku?..

ze wzgledu na to, ze dewelopera sie nie wybiera, a nasz niestety jest chorym pojebem i jebanym sadysta, ktory jedyne co dla nas przygotowal w tej pojebanej grze to przemoc, gdyz publicznosc, ktora nas oglada jest juz tak zgnila, ze jedynie ogladajac ciagla, nieustajaca przemoc kutas moze jej zesztywniec, wiec tylko za to jest gotowa placic gruby hajs, to…

no wlasnie co ziomeczku?..

nie bedziemy jak Bekart, nie pozwolimy sie do nas zblizyc Szefowej, takze moze sobie siadac na naszym miejscu do woli… ona i kazda inna… lumen se moze dalej pisac swoje marne wierszyki, zaraska dalej pierdolic farmozony o weselu… ta gra to najwieksze gowno jakie mozna wymyslec, stworzona przez kurwy, do zachwycania sie nia przez kurwy… jebac ich ziomeczku, jebac ich wszystkich, tylko plemienne rymowanki…

i powiem ci jeszcze ziomeczku… gdyz juz to wszystko bedzie dobiegac konca, doslownie na samym finiszu… spalimy najdrozszego jointa swiata… legendy glosza ze bedzie on nas kosztowal dwiescie milionow zielonych… a palac go odjebiemy najbardziej radosny i epicki taniec w historii ludzkosci…

1 Like